Seminarium Online z cyklu Biblia Taniego Latania

Temat zajęć: Jak kupić bilet lotniczy na trasach wewnątrz krajów Unii Europejskiej zawsze za 1 euro.

Tak! Bilet lotniczy do krajów Unii za mniej niż 1 euro!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak kupić bilet lotniczy na dowolnej krajowej trasie, tak w Polsce, jak i w innych krajach, nawet za 1 euro, to jest to seminarium DLA CIEBIE! Poniżej przykład biletu z Warszawy do Krakowa dla 2 osób za 2 euro (1 euro za osobę!). Jeśli chcesz latać tak TANIO, wystarczy, że poświęcisz 30 minut czasu na DARMOWE szkolenie! Wszystkie zaprezentowane techniki będą do zastosowania „od razu”, co oznacza, że wiedza zdobyta już w czasie seminarium pozwoli Ci kupić bilet lotniczy za grosze!

Co znaczy, że…

Zamiast kilkuset złotych za bilet z Krakowa do Warszawy dla 2 osób zapłacisz niecałe 2 złote!

Miejsce wylotu: KRAKÓW
Miejsce przylotu: WARSZAWA
Cena biletu: 58 CENTÓW!
Czas przelotu: 1 GODZINA

Albo...

Zamiast ponad tysiąca złotych za bilet z Warszawy do Stambułu dla 2 osób, można zapłacić zaledwie… niecałe 1 euro!

Miejsce wylotu: WARSZAWA
Miejsce przylotu: STAMBUŁ
Cena biletu: 99 CENTÓW!
Czas przelotu: 10 GODZIN

GWARANTUJEMY dwie rzeczy...

  • Będzie to najlepiej wykorzystane kilkadziesiąt minut w Twoim życiu
  • Już w czasie trwania seminarium będziesz mógł kupić bilet lotniczy na dowolnej trasie wewnątrz krajów Unii Europejskiej nawet za 1 euro! Tu nie ma żadnego naciągania! Już po kilkunastu minutach będziesz mógł latać za grosze!

Dla kogo jest seminarium?

Dla wszystkich, którzy chcą latać taniej! Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego niektórzy mogą ciągle podróżować i niemal „nie wychodzą z samolotu”, a inni muszą cały rok oszczędzać na wymarzony bilet lotniczy - to seminarium jest dla Ciebie! Jeśli chcesz wiedzieć jak latać wewnątrz krajów Unii Europejskiej (nie tylko po Polsce!) prawie za darmo TRADYCYJNYMI liniami lotniczymi (PLL LOT, Lufthansa, Air France, AItalia) - to seminarium jest dla Ciebie.

Najbliższe seminarium odbędzie się już 22.10.2018 (poniedziałek) o godzinie 20:00. Poświęć nam pół godziny i już nigdy nie przepłacaj za bilety lotnicze. Wystarczy, że zapiszesz się za pomocą formularza poniżej!