Biblia taniego latania

Książka, która sprawi, że będziesz latał za darmo!

Zjedź na dół i dowiedz się więcej

Blog, czyli baza wiedzy

Znajdziesz tutaj dodatkowe szkolenia, porady praktyczne oraz wszystko co niezbędne każdemu „seryjnemu” podróżnikowi.

Darmowe Taksówki? TAK! To możliwe!

Autor: Dawid Dudek

Data dodania: 26.03.2015

Dzisiejszy wpis będzie krótki i konkretny. Pokażę w nim sposób na to, aby zebrać nawet 2000 zł na przejazdy taksówkami. Po jego przeczytaniu otrzymasz 25 zł „na start” co pozwoli Ci odbyć jeden przejazd za darmo! 

 

 

O co chodzi?

 

Niedawno na rynku pojawiła się aplikacja MyTaxi. Można ją pobrać na najpopularniejsze platformy urządzenia mobilne (zob. niżej) i… za jej pomocą tejże aplikacji zamawiać taksówkę. Stawki za przejazdy są bardzo konkurencyjne. Aplikację możemy pobrać:

 

Na platformę iOS: TUTAJ

Na Androida: TUTAJ

Windows Phone: TUTAJ

BlackBerry: TUTAJ

 

 

I co dalej?

 

Wszystko jest niezwykle PROSTE! Wystarczy po pobraniu zainstalować aplikację, założyć bezpłatne konto, zweryfikować numer telefonu i… możemy zamówić taksówkę. Do tego mamy możliwość zbierania „kuponów” na przejazdy. Jak to działa? 

Na początek klimy w menu aplikacji i wybieramy „Kod promocyjny”. Wpisujemy kod: DawidD3 Dzięki temu na naszym koncie pojawi się… 25 zł zupełnie za darmo!

Gdy już mamy doładowane konto wystarczy, że wrócimy do menu i wybierzemy opcję „zdobyte zniżki”. Tam pojawi się nasz kod, który możemy udostępnić znajomym. Za każdego znajomego, który użyje tego kodu „doładuje sobie nim konto za co otrzyma 25 zł” Wy dostaniecie aż… 35 zł!

 

Wady aplikacji?

 

Owszem są. Jest właściwie jedna. Jeszcze stosunkowo niewiele korporacji taksówkarskich z nią współpracuje, ale biorąc pod uwagę, że smartfony są coraz popularniejsze to dużo czasu nie minie i to się zmieni!

 

Podsumowując… aplikacja jest za darmo, świetnie działa np. w Warszawie. Można jeździć za darmo! WARTO!

 

Social media

Znajdź nas w internecie! Dołącz do naszej grupy facebook!

Dane kontaktowe

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!


DAWID Dudek

Chętnie odpowiem na wszystkie zadane mi pytania!

Potrzebujesz mojej pomocy? A może po prostu chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat moich szkoleń? Zapraszam do kontaktu!

+ Więcej informacji