Biblia taniego latania

Książka, która sprawi, że będziesz latał za darmo!

Zjedź na dół i dowiedz się więcej

Blog, czyli baza wiedzy

Znajdziesz tutaj dodatkowe szkolenia, porady praktyczne oraz wszystko co niezbędne każdemu „seryjnemu” podróżnikowi.

Jak otrzymać kartę kredytową Miles&More z dużym limitem za darmo?

Autor: Dawid Dudek

Data dodania: 04.03.2016

Jak wiecie, cały czas kombinujemy jakby tutaj zaoszczędzić na biletach lotniczych. Oprócz szukania błędów taryfowych równie dobrą opcją jest posiadanie karty kredytowej, która pozwala zbierać mile w programie Miles&More. Nie dość, że za każde zakupy dostajemy mile, to jeszcze możemy otrzymać pewne bonusy jak: 2000 mil na start czy nieprzepadalność mil w programie lojalnościowym. Karta Miles&More Premium ma jeden gigantyczny plus dla osób często podróżujących. Zamiast 1 mili za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 milę za każde wydane 3 zł. Zatem zbieramy mile dużo szybciej.

 

 

Co udało się osiągnąć: limit 10 000 zł i karta kredytowa Visa Miles&More Premium (zaproponowano mi limit 25 tyś zł, ale nie skorzystałem z tak dużego)

Co daje karta: za każde wydane 3 zł = 1 mila w programie Miles&More + 2000 mil powitalnych.

Ile trwało uzyskanie: 3 miesiące (karta dla osób fizycznych) i 4 tygodnie – karta „na firmę”

Nie trzeba ŻADNYCH zaświadczeń o dochodach, jeśli wykażecie się odrobiną cierpliwości i wykonacie kroki takie jakie ja wykonałem.

Koszt wydania karty: 100 zł (można bez trudu go obniżyć do zera, gdyż co jakiś czas są promocje w mBanku polegające na tym, że karta jest darmowa)

 

media_329651407

 

Jak to zrobić krok po kroku?

Opisany poniżej patent nieco Wam czasu pożre, ale pozwala uzyskać kartę Miles&More Premium w mBanku! Co istotne… z limitem min. 10 000 zł (lub większym!) i to wszystko BEZ STAŁEJ PRACY, BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ i generalnie bez żadnej „papierologii”. Fajnie? No to lecimy. 🙂

 

No, ale ja nie mam zdolności kredytowej… ? NIC NIE szkodzi! Kartę można załatwić w sposób następujący.

 

Zakładamy sobie konto w mBanku. Jeśli jesteście osobą fizyczną nie mającą firmy, to zakładamy konto eKonto (TO BARDZO ważne). Konto można założyć TUTAJ pod TYM linkiem. Konto jest zupełnie za darmo (założenie, prowadzenie, wypłaty z bankomatów – to bardzo ważne w kontekście operacji, jaką będziemy wykonywać, zob. niżej). Do tego dostaniecie nawet 300 zł zwrotu za płatność kartami (Także przez BLIK). W sumie opłaca się konto założyć tylko po to, aby 300 zł z niego wyciągnąć.

 

Jeśli macie firmę (jeszcze łatwiej Wam będzie i zarobicie nawet 100 zł na start!) to zakładacie konto mBiznes komfort. Możecie to zrobić klikając TUTAJ. Konto jest za darmo przez pierwszy rok (ale przecież my je zakładamy, aby kartę dostać!), wypłaty z bankomatów także za darmo. Dodatkowo, jeśli będziecie z tego konta opłacać swój ZUS, to dostaniecie 50 zł co miesiąc zwrotu. Trochę piszę to z obowiązku, bo chodzi o to, aby kartę załatwić, a nie bawić się w konta. W każdym razie jeśli założycie to konto na firmę, klikając TUTAJ, to kartę Miles&More bank już w DRUGIM miesiącu korzystania z tego konta Wam zaproponuje! UWAGA! Potem możecie konto zamknąć, a karta Wam zostaje! DODATKOWO jeśli zaksięgujecie trzy dowolne faktury w pierwszych 3 miesiącach od otwarcia konta to dostaniecie ZA DARMO 300 zł!

 

I teraz NAJWAŻNIEJSZE!

Zakładamy sobie konto i go używamy. W przypadku osób fizycznych dbamy o to, aby miesięcznie „przepuścić” przez nie min. 7200 zł (nie pytajcie dlaczego taka kwota, tak po prostu wyszło, że jak będzie mniej to patent nie działa). Owo „przepuszczenie” może wyglądać w taki sposób, że wypłacacie pieniądze z bankomatu a następnie wpłacacie je sobie na inny rachunek bankowy. Jeśli nie macie dużo gotówki nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wykonali 50 operacji po 150 zł i limit załatwiony :). Jeśli macie firmę to nie ma tego obowiązku – po prostu zakładacie i opłacacie z tego konta co najmniej 3 faktury miesięcznie i załatwione.

 

O co chodzi?

Otóż dla analityka bankowego po 3 miesiącach takiej zabawy przy odpowiednich obrotach jesteście osobami, które… mają zdolność na kartę! Po 3 miesiącach (lepiej po 4, ale po 3 można ryzykować) bank sam zaproponuje Wam kartę kredytową do wyboru i wybrać będziecie mogli między innymi wspomnianą wyżej kartę Miles&More!

 

Patent został sprawdzony przez 3 niezależne osoby i zawsze „przeszło”.

 

Podsumowując:

 

Klikamy TUTAJ – konto dla osób fizycznych

 

Klikamy TUTAJ – konto dla firm

 

Jeśli już macie zdolność kredytową to możecie wnioskować o kartę od razu. Wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Owocnego zbierania mil! 

Social media

Znajdź nas w internecie! Dołącz do naszej grupy facebook!

Dane kontaktowe

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!


DAWID Dudek

Chętnie odpowiem na wszystkie zadane mi pytania!

Potrzebujesz mojej pomocy? A może po prostu chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat moich szkoleń? Zapraszam do kontaktu!

+ Więcej informacji