Biblia taniego latania

Książka, która sprawi, że będziesz latał za darmo!

Zjedź na dół i dowiedz się więcej

Blog, czyli baza wiedzy

Znajdziesz tutaj dodatkowe szkolenia, porady praktyczne oraz wszystko co niezbędne każdemu „seryjnemu” podróżnikowi.

Jak podróżować w Business Class za grosze, błyskawicznie zbierać mile i… mieć ogromne zniżki na bilety lotnicze? Karta Diners Club dla każdego!

Autor: Dawid Dudek

Data dodania: 08.09.2018

Chciałbym Wam dziś napisać o jednym z najlepszych sposobów na to, aby uzyskiwać bilety lotnicze w klasie biznes (lub pierwszej) za grosze (lub za darmo), błyskawicznie zbierać mile w programie lojalnościowym Miles&More, mieć dostęp do saloników Business Class oraz… ogromne zniżki na bilety lotnicze. To wszystko (i wiele więcej) możliwe jest dzięki karcie Diners Club, którą w końcu można uzyskiwać bez przeszkód także, jeśli nie macie niesamowicie wysokich dochodów. Po kolei jednak.

 

Czym jest karta Diners Club?

To nic innego jak karta płatnicza, która trochę przypomina kartę kredytową. Po złożeniu wniosku zostaje nam przyznany limit jaki możemy w danym miesiącu wykorzystać i w ciągu kolejnego miesiąca ów limit musimy spłacić. To wszystko.

 

Co daje nam karta Diners Club?

Tutaj jeśli przyjrzymy się korzyścią to… szczęka opada. Po kolei jednak.

 

– Mamy dostęp do saloników business class na niemal wszystkich lotniskach świata (ponad 1200 lotnisk) i co mega istotne: pierwszych 5 wejść mamy ZA DARMO!

 

– Zbieramy mile w programie lojalnościowym Miles&More. Co bardzo istotne. NIE MA limitu zebranych mil! Oznacza to, że możemy zebrać dowolną ilość w danym miesiącu. Mile możemy wymieniać na bilety lotnicze także w business class. Poniżej przykład biletu „za mile” i jego normalnej ceny na stronie przewoźnika. Jak widzimy zamiast ponad 17 tysięcy złotych bilet kosztuje nas… 55 tysięcy mil! A to można zebrać w kilka miesięcy lub… kupić (zob. kolejny punkt).

 

– Możemy kupować mile w Miles&More. To absolutnie unikatowe! Wyobraźmy sobie, że brakuje Ci kilka tysięcy mil do biletu w Business Class do USA bo pojawiła się właśnie promocja milowa. Nic prostszego – po prostu kupujemy mile i załatwione.

 

– Otrzymamy także pakiet mil powitalnych!

 

– Możliwość korzystania z Fast Track (szybkie przejście przez odprawę bezpieczeństwa) na niektórych lotniskach

 

– Mamy niesamowite ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie bagażu oraz… ubezpieczenie od opóźnionego/odwołanego lotu. Suma ubezpieczenia np. od następstw nieszczęśliwych wypadków to aż milion złotych.

 

– W końcu… zniżki na bilety lotnicze w niektórych systemach rezerwacyjnych. Zarówno na TANIE linie lotnicze jak i na TRADYCYJNE linie lotnicze. Zobaczmy to na przykładzie niżej, gdzie przykład przelotu z Katowic do Warszawy w Polskich Liniach Lotniczych LOT za lwotę MINUSOWĄ! Czyli lot za darmo!

 

Jak założyć kartę?

 

Po prostu kliknij TUTAJ lub w grafikę niżej i wypełnij wniosek. Sugeruję wybrać kartę Premium Vintage bo… po prostu więcej daje!

 

To jeszcze nie wszystko!

Dodatkowo, jeśli założysz kartę z mojego linka polecającego (tak, zarabiam na tym, że kartę polecam) to mam dla Ciebie prezent. Stworzyłem specjalny newsletter, w którym wysyłał będę deale na kartę. Mówiąc wprost, jeśli wypatrzę, że u jakiegoś pośrednika dzięki karcie możesz kupować taniej bilety od razu poinformuję Cię o tym drogą e-mail. Jeśli założyłeś kartę z mojego linka (TUTAJ) to napisz do mnie (koniecznie z e-mail jaki podałeś przy składaniu wniosku). Pisz na: kontakt@bibliataniegolatania.pl a wpiszę Twój adres e-mail na ten newsletter.

 

Social media

Znajdź nas w internecie! Dołącz do naszej grupy facebook!

Dane kontaktowe

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!


DAWID Dudek

Chętnie odpowiem na wszystkie zadane mi pytania!

Potrzebujesz mojej pomocy? A może po prostu chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat moich szkoleń? Zapraszam do kontaktu!

+ Więcej informacji