Biblia taniego latania

Książka, która sprawi, że będziesz latał za darmo!

Zjedź na dół i dowiedz się więcej

Blog, czyli baza wiedzy

Znajdziesz tutaj dodatkowe szkolenia, porady praktyczne oraz wszystko co niezbędne każdemu „seryjnemu” podróżnikowi.

Każdy bilet lotniczy nawet 30 euro taniej! Jak to możliwe?

Autor: Dawid Dudek

Data dodania: 08.08.2015

Jak wiecie, sporo się ostatnio zmieniło, jeśli idzie o tanie, a nawet darmowe, bilety po Polsce. Niestety zapanowała pewna „posucha” i coraz trudniej upolować ciekawą okazję. Wynikało to głównie z tego, że deale „na kartach” – głównie VV, VE oraz CBN na jakiś czas przestały działać. Po kilku nieprzespanych nocach udało się jednak znaleźć rozwiązanie! Okazuje się, że przyjaciele produkujący pizzę, mają pewną furtkę, która pozwoli nam kupić bilety po Polsce w PLL LOT średnio o 20 euro taniej niż wynosi cena na stronie przewoźnika.

Omówmy jednak wszystko krok po kroku…

 

Makaronowe OTA oferuje 20 euro rabatu na bilety lotnicze, jeśli płacimy przy użyciu karty Visa w wersji „debetowej”. Problem, jaki pojawiał się dotychczas, był taki, że karty wydawane w Polsce po prostu NIE DZIAŁAŁY na tym OTA. Wynikało to z faktu, że OTA zastrzegało sobie „geolokalizację’ użytkownika karty. Okazuje się jednak, że można to obejść! Jak to obejść? O tym za chwilę. Poniżej zrzut ekranu z systemu rezerwacyjnego prezentujący świetną cenę za bilet z Katowic do Warszawy przy płatności Visa Debit. 

 

 

visa

 

 

Korzyści, Korzyści, KORZYŚCI!

 

Jak widzimy, cena jest najniższa – niższa nawet od Diners Club i to o 20 euro! Niestety pewnym problemem był fakt, że w tym OTA polskie karty Visa „nie przechodziły”. Jest jednak rozwiązanie! Okazuje się, że Visa Debit banku Nest Bank do nowego produktu, jaki wprowadzili oni na polski rynek – tzw. Nest Konta – rozwiązuje problem i… płatności przechodzą! Najlepsze jest to, że konto NIC NIE KOSZTUJE, karta jest ZA DARMO. Dodatkowo za darmo mamy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i… ma ona „funkcjonalność” karty kredytowej, gdyż obsługuje CashBabck i Chargeback! Aha! Fajne jest też to, że Nest Bank ma świetną aplikację do zarządzania kontem na Smartfony. Steruje się nią np. głosem – bardzo wygodne w samochodzie w czasie jazdy. 

 

Jak to działa u mnie? W praktyce! 

 

Ja korzystam z niej w taki sposób. Ponieważ nic mnie nie kosztuje, to grzecznie sobie leży w portfelu. Gdy pojawia się oferta na zakup super tanich biletów z tą kartą, kupuję bilety. Co więcej, gdy jadę za granicę mogę zupełnie za darmo wypłacać pieniądze z bankomatów bo całkiem sensownym kursie wymiany. To jednak tylko poboczne funkcjonalności. Najważniejsze, że karta pozwala obniżyć koszty biletów lotniczych nawet o 30 euro! Karta wygląda jak na załączonym obrazku poniżej – mi się podoba :-). 

 

nest-karta
 
 

Procedura założenia WŁAŚCIWEJ karty, która da nam zniżki wygląda następująco. UWAGA! Tylko wykonanie wszystkich kroków i założenie właściwego rachunku + karty zagwarantuje nam rabaty!

 

1. Wchodzimy na stronę banku klikając TUTAJ. Wyświetli nam się komunikat taki jak poniżej.

 

zrzut-ekranu-2017-01-06-o-18-58-58
 
 

2. Wybieramy „załóż konto” a następnie podajemy nasze dane osobowe.

 
 
2
 
 
 

Następnie wskazujemy interesujący nas rachunek bankowy. UWAGA! Musi to być Nest KONTO oraz karta płatnicza prowadzona w złotówkach!

 

 
 
2.1
  

a następnie zobaczymy ekran po kliknięciu „Nest Konto” jak na obrazku poniżej.  

 
3
 

Kończymy cały proces i w ciągu kilku dni otrzymujemy kartę płatniczą. Możemy wybrać, albo potwierdzenie przy użyciu przelewu (polecamy bo najszybciej!), albo za pośrednictwem kuriera, który przyniesie nam umowę do podpisu. 

 

Kartą można założyć klikając TUTAJ.

 

Jeśli klikniecie z mojego linku, będę wdzięczny – oboje zyskamy. Ja dostanę parę groszy, Ty zaś dostaniesz świetny darmowy produkt, który da Ci ogromne zniżki na biletach lotniczych! 🙂 Ach! Zapomniałbym!

 

DODATKOWY BONUS:

 

Utworzyłem osobną listę mailingową i osoby, które założą kartę z mojego linku afiliacyjnego (czyli z tego TUTAJ) otrzymywać będą spersonalizowany newsletter z ofertami tanich lotów, dostępnych tylko z tą kartą! Aktualnie wysyłamy newsletter średnio 2 razy w tygodniu i zawsze pozwala on zaoszczędzić co najmniej kilkadziesiąt złotych na bilecie. Chyba fajny deal, prawda?

 

Jak to będzie działać?

 

1. Wypatruję ofertę, np. taką jak na screenie wyżej, lotów z Warszawy do Katowic LOT-em za 6 euro zamiast za 26 euro ze zniżką na kartę Visa.

 

2. Otrzymujesz newsletter z linkami do kupna – po zarejestrowaniu się z mojego linka (tego TUTAJ) wpiszemy Cię na zamkniętą listę mailingową.

 

3. Masz działającą kartę i… kupujesz! 🙂 KONIEC 🙂 Mam nadzieję, że oferta was zaciekawi. Karta jest warta polecenia, nic nie kosztuje, daje spore rabaty (największy jaki widzieliśmy to 28 euro za bilet w dwie strony). 

 

 

Fragmenty dwóch z poradników video poniżej. Pełne wersje poradników dostępne po założeniu karty z naszego linka polecającego. Video-szkolenia (tak przeszłe jak i kolejne) otrzymasz na e-mail.

 

 

   

Social media

Znajdź nas w internecie! Dołącz do naszej grupy facebook!

Dane kontaktowe

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!


DAWID Dudek

Chętnie odpowiem na wszystkie zadane mi pytania!

Potrzebujesz mojej pomocy? A może po prostu chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat moich szkoleń? Zapraszam do kontaktu!

+ Więcej informacji