Biblia taniego latania

Książka, która sprawi, że będziesz latał za darmo!

Zjedź na dół i dowiedz się więcej

Blog, czyli baza wiedzy

Znajdziesz tutaj dodatkowe szkolenia, porady praktyczne oraz wszystko co niezbędne każdemu „seryjnemu” podróżnikowi.

Nawet 10 000 zł na bilety LOT-u + Priority Pass za darmo!

Autor: Dawid Dudek

Data dodania: 19.05.2016

Okazja dla ludzi, którzy potrafią kreatywnie zbudować sobie zdolność kredytową lub nieźle zarabiają. mBank wprowadził bardzo ciekawą promocję, która jeśli macie głowę na karku może być dla Was niezwykle opłacalna. 

.

O co chodzi?

mBank wprowadził kartę kredytową o nazwie: World Elite MasterCard. Karta klasy Premium posiada trzy niezwykle ciekawe cechy z punktu widzenia podróżników:

  1. Posiadacz karty może nieograniczoną ilość razy korzystać z saloników Business Class na ponad 900 lotniskach na świecie. Karta ma funkcję „Priority Pass”.
  2. W ramach moneyBack mBank można uzyskać zwrot do 10 000 zł, który można wykorzystać na bilety lotnicze. Zwracane mamy 3% od zakupów powyżej 5000 zł w danym miesiącu. Inaczej mówiąc, jeśli wykonasz w danym miesiącu transakcji za 10 000 zł to moneyBack będzie liczony od 5 000 zł i otrzymasz 150 zł.
  3. Bardzo dobre ubezpieczenie podróżne.

Zrzut ekranu 2016-05-19 o 11.45.13

Wszystko super, a jakie karta ma wady Zasadniczo tylko dwie. Jej wydanie kosztuje 900 zł (bardzo tanio biorąc pod uwagę korzyści) a aby była za darmo (tzn. aby nie naliczono nam rocznej opłaty) to musimy wydać nią 90 000 zł rocznie. Jeśli wydamy 60 000 zł rocznie to opłata zostanie zmniejszona o połowę. UWAGA: liczy się tutaj obrót na karcie :)! 

.

Napisałem wyżej, że 900 zł za wydanie karty to tanio. Dlaczego ? Otóż karta posiada funkcjonalność karty Priority Pass, co daje nam dostęp do saloników Business Class na całym świecie. Gdybyśmy chcieli kupić sobie samą kartę Priority Pass z darmowymi wejściówkami bez ograniczeń to kosztuje ona skromne… 399 euro rocznie (zrzut ekranu niżej). Tutaj płacimy połowę taniej i jeśli mamy obroty to od drugiego roku karta jest za darmo! 

Zrzut ekranu 2016-05-19 o 11.41.35

 

Jak otrzymać kartę mBank World Elite MasterCard?

Teoretycznie jeśli spełniacie warunki (jeśli jesteście klientami mBank będzie łatwiej, bo jest szansa, że decyzja będzie w 24h) wystarczy kliknąć TUTAJ i wypełnić TEN wniosek

.

Moim zdaniem jest to w tej chwili, dla osób często latających najlepsza i najtańsza opcja na dostęp do saloników Business Class. Jeśli planujecie duże wydatki np. na remont mieszkania czy zakup samochodu możecie bardzo dużo uzyskać na bilety lotnicze w PLL LOT. 10 000 zł wbrew pozorom nie jest sumą astronomicznie wysoką biorąc pod uwagę, że aby karta była za darmo trzeba wydać 90 000 zł rocznie. 

Social media

Znajdź nas w internecie! Dołącz do naszej grupy facebook!

Dane kontaktowe

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!


DAWID Dudek

Chętnie odpowiem na wszystkie zadane mi pytania!

Potrzebujesz mojej pomocy? A może po prostu chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat moich szkoleń? Zapraszam do kontaktu!

+ Więcej informacji