Biblia taniego latania

Książka, która sprawi, że będziesz latał za darmo!

Zjedź na dół i dowiedz się więcej

Blog, czyli baza wiedzy

Znajdziesz tutaj dodatkowe szkolenia, porady praktyczne oraz wszystko co niezbędne każdemu „seryjnemu” podróżnikowi.

Rocketmiles – tysiące mil w programach lojalnościowych linii lotniczych do zdobycia!

Autor: Dawid Dudek

Data dodania: 07.11.2015

Rocketmiles to porgram pozwalający na zbieranie punktów za rezerwację hoteli oraz ich wymianę na mile w programach lojalnościowych linii lotniczych. Obejmuje bardzo wiele opcji wymiany – zob. zrzut ekranu poniżej.

 

Jak to działa? 

 

Za rejestrację w programie (klikamy TUTAJ) otrzymujemy 1000 mil. Następnie za każdą rezerwację od 100 do 10 000 mil w zależności od tego ile wydamy na nocleg. 

 

RocketMiles

 

Jeśli sporo nocujemy w hotelach to możemy zebrać rocznie nawet kilkadziesiąt tysięcy mil. Oczywiście zawsze warto sprawdzać czy cena hotelu w Rocketmiles nie jest zawyżona. Jeśli jednak jest nieco wyższa niż w innym programie a nam mil brakuje np. do wymarzonego biletu lotniczego to warto skorzystać z RocketMiles. Rejestracji (1000 punktów na powitanie) dokonujemy TUTAJ.

 

Jeśli uważasz, że ten wpis jest ciekawy i znasz kogoś dla kogo mógł być interesujący podziel się w Social Media. Kliknij w jeden z poniższych przycisków.

Social media

Znajdź nas w internecie! Dołącz do naszej grupy facebook!

Dane kontaktowe

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!


DAWID Dudek

Chętnie odpowiem na wszystkie zadane mi pytania!

Potrzebujesz mojej pomocy? A może po prostu chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat moich szkoleń? Zapraszam do kontaktu!

+ Więcej informacji